Paulina Lustig

Nazywam się Paulina Lustig, moja historia i przygoda z handlem zaczęła się w 2012 roku. Od tamtego momentu moją pasją i priorytetem jest spełnianie Marzeń klientów. Po latach czerpania satysfakcji  z uśmiechu na ich twarzach, pracy i doświadczenia  postawiłam sobie pytanie - Jakie są nasze największe marzenia?
O czym marzymy najczęściej?

Możemy mieć najlepszy samochód, najlepszą pracę, czy uznanie w społeczeństwie, ale najważniejsze dla nas to mieć swoje „miejsce na ziemi”.  Dom, Mieszkanie, zwyczajnie swój „ciepły kąt”,  do którego wracamy codziennie, gdzie czujemy się bezpiecznie, gdzie czeka w nim nasza rodzina, czy też ukochany zwierzak.
Czy będziemy tylko Marzyć? 

Zrealizuję Twoje marzenia znajdując dla Ciebie idealne miejsce, dobiorę najkorzystniejsze finansowanie i ubezpieczę Twój dom.


Chcąc sprzedać swoją nieruchomość lub wynająć, możesz bezpiecznie mi ją powierzyć, a ja wyręczę Cię we wszystkich formalnościach z tym związanych.

To, że właśnie czytasz w tym miejscu moją krótką historię, oznacza iż postanowiłam spełnić Twoje marzenie i realizować siebie jako Licencjonowany Pośrednik w obrocie Nieruchomościami.

Zajmuję się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, obiektów inwestycyjnych oraz działek.

Do zobaczenia

Paulina Lustig